Hakkımızda

İstanbul anadolu yakasındaki firmaların MARMARA TONER olarak tanıdıkları ALO MARMARA BÜRO TÜKETİM MALZEMELERİ LTD.ŞTİ. Toner dolumu ve yenilemesi konusunda kurulan ilk toner dolum merkezidir. Toner dolumunun mucidi olarak bilinen firmamız 1993-1999 yılları arasında telefaks adı altında faks ve fotokopi tamir bakım servisi olarak faaliyet gösterdiği dönemlerde lazer yazıcı tonerlerinin yenilenerek nasıl daha ucuz fiyatlara kullanılabileceği konusunda yaptığı araştırmalar sonucu başarıya ulaşmış ilk firmadır.

Toner dolumunun mucidi olarak bilinen firmamız 1999 yılında MARMARA BÜRO TÜKETİM MALZEMELERİ adı altında İstanbul maltepe de ilk toner ve kartuş dolum merkezini kurarak faaliyetlerine başlamıştır.

Yalnızca kalite odaklı çalışması ve müşteri memnuniyetine gösterdiği özen sayesinde kısa süre sonunda kullanıcılar için çok yabancı olan dolum ve yenileme konusundaki ön yargıları yıkarak geniş bir müşteri portföyü oluşturmuştur.

Günümüz dolumcularının bir çoğunun işi öğrendiği bir okul gibi çalışan MARMARA TONER 2009 yılından itibaren limited şirket olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana çizgisini bozmayan firmamız, toner dolumundan kazandığını yine toner dolumuna yatırdığından sürekli olarak yaptığı ar-ge çalışmaları ve piyasadaki en geniş test yazıcı parkı ile teknolojiyi yakından takip ederek zirvedeki yerini korumaktadır.

Yalnızca orjinal kalitede üretim yapması nedeni ile büyük kuruluşların vazgeçilmezi haline gelen firmamız, yenileme ismini verdiğimiz rafımızdaki hazır ürünü teslim ederek boş toner kartuşunu geri alma sistemimiz, müşterilerimize büyük kolaylık sağlamaktadır.

Kalitemizi yakalamaktan umudunu kesen rakiplerimizin ucuz fiyat silahını kullanarak üretim yapmaya başlamaları da sonuç vermemiş, Kopya başı maliyetlerimiz en ucuz fiyata dolum yapan firmadan bile ucuza geldiğinden rekabet edememişlerdir.

 

Makaleler

© 2014 Alo Kartuş | Tüm Hakları Saklıdır. | Web Tasarım : Pion Bilişim
Tüm isimler, logolar, resimler ve markalar karşılık gelen hak sahiplerinindir. Sadece referans olması amacı ile eklenmiş ve/veya alınmıştır.